Arhitekta Gundara Vīksnas arhitektu birojs – drosmes, profesionalitātes un pieredzes tandēms

arhitekta Gundara Vīksnas arhitektu birojs

Labs arhitektu birojs neprasa papildu reklāmu, jo realizētie projekti – ēka, ainavas arhitektūra, celtnes interjers vai eksterjers runā paši par sevi un ir perfekts pierādījums arhitekta profesionalitātei. Labs arhitekts prot sadarboties ar klientu, uzklausīt klienta vēlmes un rast dzīvotspējīgu kompromisu starp funkcionalitāti, sapņiem un realitāti.

Dažus rakstus atpakaļ jau jums stāstīju par ainavu arhitektūru. Man bija ļoti laba pieredze ar Gundara Vīksnas arhitektu biroja ainavu arhitekti, ka vēlējos Jums viņus nedaudz pareklamēt. Tik pat labi uztveriet šo rakstu kā vēstnesi par to, kas vispār ir arhitektūra.

Arhitektu biroja izvēle – pirmais solis ceļā uz sapņu māju

Arhitekta Gundara Vīksnas vārdiem runājot, arhitektūrai ir jābūt spējīgai nodrošināt divas globālas lietas. Pirmā – ēkas vai arhitektūras dizains un tā kvalitāte, ko vienkāršāk var izteikt divos vārdos – patīk vai nepatīk. Otra ir projektētāja atbildība par ēkas funkcionalitāti, inženierijas risinājumiem projektēšanas gaitā un būvkonstrukciju drošību. Ēkas droša ekspluatācija un budžets celtniecības gaitā ir atkarīgi svarīgi faktori.

Arhitekta Gundara Vīksnas arhitektu birojs spēj nodrošināt visas komponentes – drošus inženierijas risinājumus, atbildību par būvkonstrukciju, funkcionalitāti un klienta vēlmju piepildīšanu stabilā līdzsvarā ar pārējiem faktoriem. Arhitekta G. Vīksnas birojs, kurš specializējas gan sabiedrisku ēku, gan privātmāju projektēšanā, veiksmīgi darbojas jau 30 gadus.

No gaumīgas mājas laukos līdz sarežģītai inženierceltnei pilsētā

Labs arhitektu birojs spēj garantēt estētiski augstvērtīgu un vienlaicīgi ekonomisku celtnes risinājumu, garantē projekta izpildi termiņā un budžetā, kā arī sadarbojas ar klientu “vienā valodā”. G. Vīksnas birojs gadu gaitā realizējis visdažādākā mēroga projektus – savrupmājas gan pilsētā, gan laukos, daudzdzīvokļu mājas, inženierceltnes, atsevišķu telpu interjera projektus privātām mājām un sabiedriskām ēkām.

Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas apbūves komplekss, Multifunkcionāls centrs Golvejas ostas piestātnei Īrijā, Veco ļaužu mītne Kirunā (Zviedrijā), Poligrāfijas ražotne un noliktava ar biroju Mārupē, karjera izstrādes rūpnīca Krūtē, Gājēju celiņš Jūrmalas parkā Liepājā, savrupmāja Aizputes novadā. Šie projekti un to daudzveidīgā realizācija liecina par G. Vīksnas arhitektu biroja resursiem, drosmi un profesionalitāti.

Labas atsauksmes – augstākais novērtējums

Gadu gaitā G. Vīksnas arhitektu birojam izstrādājusies cieša sadarbība ar uzņēmumiem, kuri regulāri pasūta projektus tieši Gundara Vīksnas komandai. Viens no klientiem ir SIA Pamati XXI un Baltic Logistics XXI. Biroja mājaslapā valdes loceklis Mārtiņš Jansons raksta:Ar arhitekta G. Vīksnas arhitektu biroju mūsu uzņēmumi Pamati XXI, Baltic Logistics XXI un es personīgi sadarbojamies jau daudzu gadu garumā, un turpinām sadarboties arī pašlaik. Pabeigti ap desmit gan lieli gan mazi projekti. Esam strādājuši ar daudziem arhitektiem, bet Gundara Vīksnas un Arņa Balčus komanda ir pierādījusi sevi ar ļoti labu darbu izpildes kvalitāti, pie tam rēķinoties ar to, ka tādiem pasūtītājiem kā mēs, ļoti svarīgas ir gan projekta, gan ēkas kopējās izmaksas. Un, protams, termiņi!

Laba atsauksme un klienta gandarījums, kā arī vēlēšanās turpināt iesākto sadarbību ir vislabākais darba novērtējums tik sarežģītā un daudzslāņainā nozarē kā arhitektūra un projektēšana. Skaties Kurzemes TV sižetu ar Gundaru Vīksnu šeit

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.