Autoskola Teikā – vai tiešām labākais risinājums!?

Teikā; autoskola Teikā

Daudziem šķiet, ka izvēloties mājām tuvāko auto skolu, laika ekonomija ir viens būtiskākajiem izvēles kritērijiem. Tomēr, vai padomājot par mācību iestādes kvalitāti, rodas pārliecība, ka ilgtermiņā ieguldītais atmaksāsies? Dzīvojot Āgenskalnā, Mežaparkā vai Mežciemā – līdz centram atbraukt ar sabiedrisko transportu ir gana ērti un vienkārši.

Autoskola gan centrā, gan mikrorajonos!

Ja tu dzīvo centrā, protams, ka autoskola Teikā nav labākais risinājums un ilgtermiņā izdevīgāk būs doties uz kādu no Latvijā labāko autoskolu filiālēm centrā. Labākais risinājums var būt auto moto skolas Presto filiāle Lāčplēša ielā 24, kas ne vien piedāvā konkurētspējīgas cenas, bet arī izcilu kvalitāti un atsaucīgu personālu. Turklāt tā atrodas ļoti izdevīgā lokācijas vietā.

Taču dzīvojot kādā no Rīgas mikrorajoniem, ir ļoti ērti, ja autoskola atrodas dažu minūšu attālumā no mājām. Esmu no Teikas. Presto autoskola Teikā atrodas ļoti tuvu manām mājām. Lai arī neesmu vēl saņēmusies tur pieteikties, bieži par to sapņoju.

Lai nu kā, ir patīkami iet tai garām – apkārt esošie 45. vidusskolas jaunieši ik rītu liek atcerēties jaunības enerģiju, kad katru dienu apgūt ko jaunu bija tīrais nieks. Palasot savus vecos domrakstus vai noskatoties kaut vienu skolēnu erudīcijas šovu televīzijā, nākas atskārst, ka daļa zināšanu ir izplēnējusi – varbūt pieagušā cienīga dzīves stresa dēļ, varbūt arī tā vietā nākušas citas, padziļinātas gudrības vienā jomā.

Digitālie risinājumi

Auto skola Presto izceļas ar inovatīviem un mūsdienīgiem digitālajiem risinājumiem pat pasaules līmenī. Izaugsme no vienkāršā pieraksta kladītē uz e-pieraksta sistēmu ir ideāla gan kursantiem, gan instruktoriem.

Caur savu Presto profilu instruktors redz, kuros laikos ir pierakstījušies braucēji. Kursantiem ir iespēja noslēgt līgumu attālināti un samaksāt par braukšanas nodarbībām tiešsaistē. Vai citas mācību iestādes Teikā ko tādu var piedāvāt?

Tāpat iestādes vadība izprot to, ka ar auto skolas pabeigšanu un tiesību iegūšanu nekas neapstājas. Bloga sadaļā presto.lv turpina izglītot un sniegt padomus, padziļinātu informāciju par transportlīdzekļu vadīšanu, kā arī jaunāko informāciju CSDD aktualitātēs. Citas autoskolas Teikā, Imantā vai citos mikrorajonos šādu papildus pievienoto vērtību nedod.

Krāpniecība

Auto skolas instruktoriem nevajadzētu būt ieinteresētiem pagarināt apmācības laiku. Diemžēl ir auto skolas, kuras liek instruktoram veikt bezmaksas nodarbības – instruktors tērē laiku, degvielu ar cerību, ka topošais vadītājs pēc bezmaksas izmēģinājuma turpinās apmācības.

Vēl biežāk ir dzirdēts, ka instruktori mēģina braukšanas nodarbību skaitu nevajadzīgi palielināt. Pat, ja klients jau sen ir gatavs CSDD braukšanas eksāmenam, instruktors nabadziņam iestāsta, ka tā nebūt nav.

Labākās un godīgākās auto skolas piedāvā mainīt un braukt ar vairākiem instruktoriem. Citas autoskolas Teikā, iespējams, izmanto topošo vadītāju nezināšanu un šo iespēju nepiedāvā.

Kāpēc izvēlēties autoskolu Presto, nevis citu autoskolu Teikā?

  • Pirmkārt, tā ir iespēja saņemt kvalitatīvu un progresīvu uz pieredzes balstītu apmācību gan praktiskajās, gan teorētiskajās iemaņās;
  • Autoskola Presto rūpējas par saviem uzticamākajiem klientiem, piedāvājot 20% atlaidi lojalitātes programmas “Mēs mīlam mūsu klientus” dalībniekiem;
  • Presto piedāvā 100% garantiju – par pamatotu pretenziju iespējams saņemt naudu atpakaļ;
  • Autoskola izceļas ar nemitīgu un progresīvu tehnisko izaugsmi arī digitālajā vidē, saprotot auditorijas vajadzības un vēlmes būt uzrunātiem sociālajos tīklos. Skaties, kādu pieredzi Presto autoskolā ieguva vlogere un influencere Evelīna Pārkere šeit: https://www.youtube.com/watch?v=lSG60zsvV7g
  • Izcila un profesionāla komanda, kuras spēku apliecina zemie rotācijas rādītāji.
  • Pašlaik B kategorijas teoriju iespējams apgūt par Ziemassvētku īpašo piedāvājumu – nieka 17.50 Eur! Kura autoskola Teikā vēl piedāvā tik labu cenu?

 

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.