Brendu pulksteņu veikals Baltic Watches – augstākā kvalitāte un precizitāte

brendu pulksteņu veikals

Cauri gadiem, pulksteņi ir bijuši stilīgi aksesuāri, kurus iespējams pieskaņot gan ikdienas, gan formāliem apģērbiem. Mūsdienās iespējams iegādāties teju jebkāda materiāla, stila un cenas pulksteni. Meklējot īsto zīmolu, pārdomā, kāds materiāls un dizains tev patīk vislabāk, kā arī nosaki budžetu, kurš atbilst tavām iespējām. Un tad talkā nāks brendu pulksteņu veikals.

Šoreiz gribēju jums pastāstīt kaut ko vairāk par rokas pulksteņiem. Tā ir viena no vistrauslākajām, apdraudētākajām, laikietilpīgākajām un prestižākajām nozarēm, ko zinu. Vienu rokas pulksteni var veidot 8 un vairāk gadus. To var uztaisīt vienā dienā vai 8 gadu garumā. Viss atkarīgs no mehānisma sarežģītības.

Viens rokas pulkstenis var sastāvēt pat no 1000 – 3000 detaļām. Un vēl neiedomājamāk – vienu pulksteni reizēm veido pat 1000 augsti specializējušies cilvēki. Šajos skaitļos visapbrīnojamākā laikam ir Patek Philippe Šveices pulksteņu kompānija. Šim zīmolam pieder vien apmēram miljons pulksteņu. Tas ir tik pat, cik jebkura cita kompānija saražo vienā gadā. Reta suga.

Pirmais rokas pulkstenis

Šeit uzreiz gribēju pieminēt, ka tieši Patek Philippe ir pirmais celmlauzis rokas pulksteņu ražošanā. Vēstures pētnieki par šo vēl strīdas, jo vēstures liecībās parādās arī citu zīmolu pieraksti un rokas pulksteņu rasējumi, taču taustāmā veidā no šiem nekas cits tā arī nav parādījies. Skaties un uzzini vairāk par Patek Philippe klikšķinot šeit.

Pirmais Patek Philippe rokas pulkstenis pasaulē 1868. gadā tika darināts sievietēm. Tajā laikā vīriešiem greznoties nebija pieņemts. Kungi nēsāja vien paslēptos kabatas pulksteņus. Taču, kad sievietes sāka nēsāt rokas pulksteņus, tad arī vīrieši sāka saskatīt to lielās priekšrocības. Rokas laikrāži bija ideāls palīgs avio pārlidojumos un jūras braucienos. Galu galā – arī bēdīgi slavenais Pirmais Pasaules karš bez tiem neiztika. 

Šobrīd vismodernākie elektroniskie rokas pulksteņi rāda ne tikai laiku, bet arī pulsa ritmu, miega kvalitāti, atrašanās vietu, debespuses un citas jaukas lietas. Vecie labie mehāniskie rokas pulksteņi to nevar, taču kvalitātes, savas galvenās funkcijas un dizaina ziņā tie noteikti ir labākie. 

Patek Philippe rokas pulksteņi

Rokas pulksteņu zīmoli ir ļoti daudz un dažādi, bet nemainīgi – tie labākie tiek ražoti Šveicē. Lai nebūtu nemitīgi jāsalīdzina, pastāstīšu tuvāk par jau pieminēto Patek Philippe zīmolu. Kā jau minēju, šī zīmola pulksteņi ir diezgan reti sastopami. Kāpēc?

Patek Philippe ignorē 21. gadsimta ātro, īstermiņa domāšanu, un vienu pulksteni rada vismaz 8 mēnešu garumā. Visas mehāniskās detaļas ir roku darinājums. Iedomājaties, kas notiek, ja kāda no detaļām nav precīzi sanākusi! Ja vēl ir iespējams, tā jāizņem no mehānisma, un jāliek vietā cita. Atkal jātērē laiks, lai to izveidotu. Ja detaļa ir nepareizi ievietota, tā var izbojāt visu mehānismu. Ikvienam pulksteņu meistaram tā var gadīties. Ko tad? Tad sākas viss no gala.

Un, ja nu pēkšņi mazinās pirktspēja? Ko darīt ar lielo kompānijas personālu? Štatu samazināšana? Un ko pēc tam darīs šie augsti kvalificējušies meistari, kas varbūt pat zupu paši sev uzvārīt nevar? Es domāju, ka luksus pulksteņu ražošana jebkuros laikos prasa nemitīgus izaicinājumus un milzīgu kaisli pret šo nodarbošanos. 

Vai Latvijā ir cilvēki, kas nēsā luksus rokas pulksteņus?

Ja ir pieprasījums, ir arī piedāvājums. Arī pie mums dzīvo cilvēki, kas var atļauties ne tikai iegādāties, bet arī labot un samainīt savus jau savus esošos luksus rokas pulksteņus. Nav jābrauc uz Šveici, lai iesniegtu savu pustūkstoti vai pusmiljonu vērto laikrādi t.s. pulksteņu slimnīcā. 

Šādu pakalpojumu sniedz arī Vecrīgā, Jāņa ielā 3. Tas ir pulksteņu veikals Baltic Watches, kurā pieejami dažādu, pasaulē zināmu Šveices zīmolu pulksteņi – jau pieminētais Patek Philippe, Hublot, Audemars Piguet, Breitling un dažādi citi, kuri iegādāti no to iepriekšējiem īpašniekiem.
Tiem, kuri meklē ko patiesi izsmalcinātu un ekskluzīvu, noteikti patiks pulksteņu veikals Baltic Watches. Ikviens pulkstenis ir pārbaudīts, izmantojot profesionālu diagnostiku. Kaut daļa rokas pulksteņu ir lietoti, pilnīgi visiem ir nodrošināta arī garantija.

Šis veikals piedāvā arī Šveices pulksteņu uzpirkšanu, pretī izsniedzot tūlītēju atlīdzību. Ja man savējais vairs nepatiks, to varu atkal pārdot kompānijai. To, kāds ir atlīdzības apmērs, veikals aprēķina pēc profesionālas pulksteņa novērtēšanas jeb diagnostikas. 

Kā vēl viens no pakalpojumiem, ko piedāvā pulksteņu veikals Baltic Watches, ir pulksteņu remonts un apkalpošana. Neatkarīgi no tā, kāds ir defekts – nepieciešama barošanas elementu nomaiņa vai sarežģītu mehānismu darbības korekcija, šis brendu pulksteņu veikals spēj tik galā ar ikvienu izaicinājumu, jo tajā strādā zinoši un profesionāli speciālisti. 

Kā izvēlēties pulksteni?

Ja arī tu esi no tiem, kas var sev atļauties 1000 līdz 42000 eiro vērtu rokas pulksteni, tad padošu tev dažas idejas, lai saprastu, kādu pulksteni iegādāties. 

Vispirms nepieciešams saprast, kāda stila pulkstenis tev nepieciešams. Vai vēlies ko elegantu, lai varētu nēsāt oficiālākos pasākumos un tikšanās reizēs, vai arī ko ikdienišķāku un vienkāršāku? Pievērs uzmanību tam, ka ir sieviešu, vīriešu un bērnu pulksteņi. Veikalos iespējams iegādāties arī unisex pulksteņus, kas vienlīdz labi izskatīsies kā vīriešiem, tā sievietēm.

Iesaku gūt iedvesmu arī aplūkojot dažādus interneta resursus. Vislabāk idejas gūt, redzot, kā pulkstenis izskatās ne tikai uz rokas, bet kopā ar noteiktu apģērbu komplektu. Protams, vari arī pameklēt informāciju par to, kas šobrīd ir aktuāls pulksteņu modē.

Tev jāatrod pulkstenis, kas atspoguļo tieši tavu personību. Tam nav obligāti jābūt pašam modernākajam un greznākajam modelim – galvenais, lai, to uzliekot, tu justos īpaši un pašpārliecināti.

Šveices pulksteņi ir kā mazā, melnā vakarkleita – tie nekad neiziet no modes un nezaudē savu šarmu. Izvēloties kādu no modeļiem, kurus piedāvā pulksteņu veikals Baltic Watches, tu vienmēr izskatīsies eleganti un īpaši.

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.