CoolSculpting pret spītīgiem tauciņiem – tā ir cīņa, ko uzvarēsiet!

Izskats vienmēr bijis nozīmīgs faktors cilvēka ikdienā jau kopš seniem laikiem. Katram laikam bijuši savi standarti, skaistuma etaloni un priekšstati par pievilcīgu ķermeni. Taču nemainīgs paliek fakts, ka skaistais vienmēr ir bijis cildināts un iekārots.

Šie standarti mūsdienās uzliek diezgan lielu slogu cilvēka pašapziņai, īpaši sievietēm.  Nākas sastapties gan ar sabiedrības aizspriedumiem, gan pašas zemapziņā iegravētajiem standartiem, kas lielākoties nav realitāte. Tādēļ ir ļoti svarīgi atcerēties par svarīgāko dzīvē – veselība, ģimene, piepildīta ikdiena. Jāpatur prātā, ka katra esam skaista savā veidā. Viss, ko vēlamies uzlabot sevī, ir tikai savu, nevis kāda cita vēlmju apmierināšana. Pareizs uzturs, fiziskas aktivitātes un skaistumkopšanas salona apmeklējums būs lieliska kombinācija, kas sniegs gan veselu, gan skaistu ķermeni.

Kad ķermenis nepakļaujas

Esmu izmēģinājusi šo kombināciju, un tā ir brīnišķīga. Kopš nodarbojos ar jogu un ēdu vairāk dārzeņus, jūtos enerģiskāka un spēcīgāka. Tomēr joprojām nejūtos ērti savos mīļākajos topiņos. Mana problēmzona ir viduklis un gurni, un atbrīvoties no šiem tauciņiem man gaužām nesanāk.

Jāteic, ka nereti dažādas ķermeņa daļas negrib pakļauties mūsu centieniem. Tad nespējam sasniegt vēlamo rezultātu bez citu palīdzības. CoolSculpting metode ir tieši šāds palīgs, kas būs lielisks papildinājums ikdienas režīmam.

            Kas ir CoolSculpting?

Tā ir inovatīva metode tauku dedzināšanā vai šajā gadījumā – sasaldēšanā. Jaunāko tehnoloģiju iekārta, kas izveidota, lai ļoti kontrolētā un precīzā veidā “uzbruktu” tieši tauku šūnām, neradot nekādus bojājumus blakus esošajiem nerviem, asinsvadiem un audiem.

Precīzā temperatūrā apstrādātās šūnas tiek sasaldētas. Tās sadalās un vielmaiņas procesu rezultātā tauki tiek pārstrādāti, un atmirušās šūnas izvadītas no organisma. Procedūra var ilgt no 35 – 60 minūtēm, taču nevajag uztraukties – tā neradīs ne sāpes, ne diskomfortu. Meitenes saka, ka tās laikā varēšu pat lasīt kādu grāmatu vai noskatīties filmu.

Coolsculpting pret spītīgiem tauciņiem būs īstā metode – efektīvi, nesāpīgi un ar paliekošu rezultātu. Šī ir vienīgā patentētā aukstuma terapijas iekārta pasaulē. Es lepojos, ka tieši Latvijas dermatologi J. Ķīša klīnikā ir vienīgie Baltijā, kas pārzina un piedāvā šo pakalpojumu.

            CoolSculpting  galvenie plusi

  • Saudzīgi

Tā nav ķirurģiska metode, kas nozīmē, ka nav vajadzīga anestēzija un ilgs, sāpīgs atkopšanās laiks. Pati procedūra arī nerada diskomfortu. Precīzi noregulētie iekārtas uzgaļi nodrošina ļoti kontrolētu tauku dzēšanu, izslēdzot arī cilvēciskā faktora kļūdas iespēju.

  • Precīzi

CoolSculpting metode ir ļoti efektīva zonām, kuras cītīgi treniņi un diēta nespēj ietekmēt. Piemēram, pazode, vēders, mugura, ceļi u.c. Visas taču zinām, cik kaitinoši un apbēdinoši tas var būt.

  • Efektīvi

Rezultāti būs pamanāmi uzreiz pēc procedūras. Turklāt tie turpinās veidoties vēl līdz 3 mēnešiem pēc tās. CoolSculpting iznīcina tauku šūnas uz visiem laikiem, kas kombinācijā ar veselīgu dzīvesveidu rada ilglaicīgu efektu.

Neparasti gadījumi

Gandrīz katrā kompānijā ir draudzene modeles augumā, kura ik pa laikam pasūdzēsies par kaut ko, kas viņai savā perfektajā augumā tomēr nepatīk.  Arī viņai es ieteiktu aiziet uz dermatoloģijas klīniku, lai beidz vienreiz čīkstēt.

Coolsculpting procedūru var veikt arī cilvēki, kuru nevēlamā tauku kārta ir pavisam niecīga. Šīs metodes ierīce spēj arī individuāli veidot ķermeņa vēlamo formu (skulpturēt), ne tikai samazināt tauku daudzumu.

Coolsculpting, protams, ir domāts arī vīriešiem! Kad vīrieša testosterons organismā ir samazinājies, tad reizēm vērojama krūšu vai pēcpuses palielināšanās. Tad pirmkārt, ir jāatceras veselīgāks dzīvesveids. Ja grib ātrākus rezultātus, tad var doties uz Jāņa Ķīša klīniku un izmēģināt Coolsculpting.

Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika 

Coolsculpting metodi lieto arī pasaules zvaigznes – allaž starojošā Dženifera Anistone, Meraija Kerija, Lindsija Lohana un citas. Uzticami un profesionāli speciālisti, kas tepat Latvijā var piedāvāt pasaules klases pakalpojumu, ir liela vērtība.

Man patika! Nekad mūžā nebūtu gājusi uz tauku atsūkšanas procedūru. Pārvērtību šovos  redzētās sievietes vienmēr likās tik nomocītas. Taču noskatoties reālo procedūru video, sapratu, ka Coolsculpting patiešām varētu būt nesāpīga!

Tā gandrīz arī bija. Sāpīgi nebija, taču to vēsumu gan jutu. Likās, ka pirmās 10 procedūras minūtes mana vēdera lejasdaļa ir piesalusi pie ledus gabala. Tomēr sajūta ātri vien pārgāja, un rezultāts patiešām bija tā vērts! www.dermatologs.com var iepazīties ar visiem procedūras sīkumiem, pierakstīties uz konsultāciju, un tad jau ļauties šūnu atvēsināšanai.

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.