Kāpēc augstas kvalitātes kārtridži ļauj strādāt efektīvāk

canon printeris

Par spīti tam, ka lielāko daļu darba laika pavadam strādājot ar dažāda veida modernām tehnoloģijām, mēs nu nēkadi nevaram noliegt, ka arī klasiski risinājumi arvien ir patiesi nozīmīgi ikvienā darba procesā.

Atliek vien paskatīties uz printera nozīmi jebkurā biznesā un kļūst skaidrs, ka papīra formāts arvien ir patiesi nozīmīgs.

Tieši tāpēc speciālisti, par kuriem vairāk uzzināsies vietnē https://kartridzuuzpilde.lv/ mani pārliecināja par to, ka kārtridži ir viens no veidiem, kā strādāt ekonomiskāk un samazināt liekus izdevumus.

Kā izrādās, gandrīz visa veida printeru kārtridži ir atkāroti uzpildāmi, kas nozīmē, ka katru reizi, kad tajos beigusies tinte, jauna iegāde nav nepieciešama.

Visa veida atkārtoti uzpildāmi kārtridži

Principā varētu teikt, ka ir izdalāmi diva veida kārtridži. Un to galvenā atšķirība veidojas no printeriem, kas tos izmanto. Klasiskie un visiem tik labi zināmie tinte, vai mazliet modernākie lāzerpirnteri.

Būtiski, kā uzzināju pavisam nesen, abu veidu kārtridži ir atkārtoti uzpildāmi, kas nozīmē, ka tā vietā lai iegādātos jaunu kārtridžu, ir iespējams turpināt izmantot jau lietoto, tādā veidā iegūstot būtisku naudas ietaupījumu.

Kā atkārtoti pildāmi kārtridži ietekmē drukas kvalitāti

Šis patiešām ir viens no jautājumiem, kas arī mani sākotnēji satrauca. Neticēju, ka pēc atkārtotas kārtridžu uzpildīšanas drukas kvalitātē nekādā veidā netiktu ietekmēta.

Tomēr manis izvēlētā kārtridžu uzpildes servisa speciālisti mani pārliecināja, ka veicot darbu atbilstoši visiem nozares standartiem, drukas kvalitāte nekādā veidā netiks ietekmēta. Un tieši tāpēc arī es izvēlējos, tā vietā lai iegādātos jaunus kātrirdžus, veikt to atkārtotu uzpildīšanu.

Kārtridžu uzpilde tavam biznesam

Printera kārtridži un iespēja uz tiem ietaupīt manā ikdienas biroja darbā spēlē lielu lomu. Un tāpēc jau kādu laiku esmu pārbaudījusi to, kā darbosies kārtridžu atkārtota uzpilde un, vai tie nepievils, kad nāksies drukāt materiālus lielā apjomā.

Te nu jāsaka, ka esmu patīkami pārsteigta par to, ka drukas kvalitāte tik tiešām nemainās un to visu ir iespējams panākt ar būtisku ietaupījumu.

Ko es ar to visu vēlos teikt? To ka šādu pakalpojumu sniedzēju piedāvātais serviss tik tiešām var radīt būtiskas pārmaiņas tajā, kā veicam dažādus šķietami ierastus ikdienas darbus. Un, ja papildus visām ērtībām, tas vēl ļauj ietaupīt, neredzu pilnīgi nekādus iemeslus, lai tas netiktu izmantots.

Kā izrādās, kārtridžu uzpilde var notikt arī mājas apstākļos. Tomēr ne tik bieži printeri tam ir tik īpaši pielāgoti kā video redzamais EPSON L210. Nereti kārtridži no printera ir jāizņem, jāpalielina uzpildes caurums, turklāt jāsaprot, kurš no tiem ir paredzēts vēlamajai krāsai. Neprofesionālis kārtridžu uzpildes laikā var sabojāt pašu ierīci, tāpēc labāk to aiznest uz speciālo kārtridžu uzpildes salonu. 

Cik ilgi kalpo šādi kārtridži

No pašas pieredzes un no tā, ko man skaidroja kārtridžu uzpildes servisa speciālisti varu teikt, ka vidēji kārtridžus ir iespējams atkārtoti uzpildīt vismaz 5 reizes.

Tas nozīmē, ka tā vietā, lai tiktu tērēta nauda par 5 jauniem kārtridžiem, tos vienkārši ir iespējams atkārtoti uzpildīt.

 

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.