Labākais dermatologs Rīgā – prof. Jānis Ķīsis un viņa komanda

labākais dermatologs Rīgā

Mēdz teikt, ka mēs tā pa īstam neesam spējīgi “iekāpt otra kurpēs”, izprast viņa problēmas, kamēr paši ar tādām nesastopamies. Arī man bija līdzīgi. Savos 20 gados uzskatīju, ka ādas problēmas tāds nieks vien ir. Taču pirms mēneša sapratu, ka sejas sarkšana sāk kļūt par pārāk biežu “viesi”. Turklāt ar laiku kļuva arvien ļaunāk. Tad sapratu, ka jāmeklē profesionāļa palīdzība.

Es neesmu eksperts, tāpēc neņemos uz savu galvu ārstēt šo iemilzušo problēmu. Iespējams, esmu šai ziemas salā vienkārši apsaldējusies. Bet varbūt tas ir nedaudz sarežģītāk. Mana āda, tāpat kā es pati, vienmēr bijusi veselīga, tāpēc jo sevišķi jocīga šķiet šī sasarkusī seja, ko redzu šobrīd spogulī.

Kā jau viss mūsu organismā, arī āda ir ļoti svarīgs orgāns.  Tā mūs aizsargā no apkārtējās, reizēm nelabvēlīgās vides ietekmes, pasargā no ārējiem ievainojumiem. Nedrīkst aizmirst, ka tieši caur ādu izjūtam arī pieskārienu, kas spēj mainīt mūsu iekšējās izjūtas.

Pie kā iet ciemos?

Lai nu kā, es ievācu informāciju par to, kurš dermatologs Rīgā ir iecienītākais. Jautāju draugiem, paziņām kolēģiem un citiem, kuri sastapušies ar līdzīgām problēmām, taču nonācu pie viena secinājuma – vienam patīk māte, otram, meita, citam – kleita. Sapratu, ka man nav ne jausmas, kurš dermatologs Rīgā man varētu palīdzēt.

Vakar, meklējot informāciju internetā, ieraudzīju Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikas mājas lapu dermatologs.com. Izrādās, šim slimību centram F. Sadovņikova ielā 20 jau ir vairāk nekā 10 gadu pieredze. Šajā klīnikā ādas problēmu risināšanā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Nospriedu – jā, šeit noteikti būs atrodams labākais dermatologs Rīgā!

Kādam, iespējams, šķitīs, ka esmu naiva, jo paļāvos nevis uz pieredzi balstītiem draugu ieteikumiem, bet uz internetu. Taču ziniet, reti kurš dermatologs Rīgā par sevi sniedz tik daudz informācijas, kā prof. Jānis Ķīsis un viņa komanda!  35 gadu pieredze šajā jomā jau vien ir visai iespaidīgs skaitlis. Skaties šeit, lai uzzinātu par profesoru Jāni Ķīsi vēl vairāk.

Par klīniku

Šajā klīnikā darbojas ne tikai pats profesors, bet arī citi augstas kvalifikācijas ārsti, kas specializējušies ne tikai dažādu ādas problēmu risināšanā, bet arī fizioterapijā, mūzikas terapijā un ādas ķirurģijā.

Turklāt, ja neatrodos Rīgā, varu apmeklēt kādu no klīnikas speciālistiem citās Latvijas pilsētās – Daugavpilī, Liepājā, Cēsīs, Rēzeknē un citur. Taču, ja interesē tieši dermatologs Rīgā, uz klīniku no Centrāltirgus ērti var nokļūt ar 15. trolejbusu vai 204. un 216. mikroautobusu.

Vizītei pieteicos klīnikas mājas lapā dermatologs.com, kur to iespējams ļoti ērti izdarīt. Izvēlējos pilsētu, speciālistu, pieraksta datumu un pat laiku. Ja nepieciešams, var arī uzdot jautājumus, rakstot vai zvanot pa tālruni 28699111.

Mana vizīte pie profesora būs pavisam drīz, taču es neesmu uztraukusies. Zinu, ka šis dermatologs Rīgā ir viens no zinošākajiem un profesionālākajiem, un tas man ir ļoti svarīgi. Pirmā vizīte man izmaksās 50 eiro, nākamā – 45.

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.