Mazā Šveice jeb chrono.lv online luksusa pulksteņu katalogs

baume & mercier pulksteņi

Šveice jau gadu no gada, gadsimtu pēc gadsimta savu slavu ir mantojusi tieši pulksteņu biznesā. Kvalitatīvi un augstas klases zīmoli dzimuši tieši Šveicē. Prestižu atzinību un augstas elites ievērību var iegūt izmantojot vien tikai vienu rokas pulksteni.

Man ir bail ceļot. Vai tiešām tādu var iegūt tikai Šveicē? Nē, arī chrono.lv piedāvā šādu iespēju!

Mazā Šveice Latvijā

Jau teju desmit gadus Latvijā aktīvi darbojas interneta jeb online vietne, kur iespējams apskatīt Šveices zīmolu rokas pulksteņus un iegūt tos savā īpašumā vien ar pāris ērtām datorpeles kustībām, esot turpat uz ērtā dīvāna vai biroja krēslā.

Cik labi, ka ir internets! Chrono.lv piedāvā vairāk nekā 15’000 preces, galvenokārt Šveicē ražotus rokas pulksteņus. Ļoti vērtīgi zināt, ka visi pulksteņi ir oriģināli. Daudzi no tiem ir oriģinālajā iepakojumā, tomēr tie, kuri jau kādu laiciņu ir kalpojuši kādam citam, pirms atkārtotās pārdošanas ir rūpīgi pārbaudīti un ar sertificēta meistara atzinību un garantiju nodoti tālākai tirdzniecībai.

Vietnē ir aplūkojami un iegādājami šādi Šveices zīmoli: Rolex, Chanel, Omega, Tudor, IWC, Patek Philippe, Blancpain, Baume & Mercier pulksteņi un daudzi citi. Bet ko labāk izvēlēties?

Baume & Mercier – pārbaudīta kvalitāte jau gadsimtiem ilgi

Es gribu iegādāties kvalitatīvu, bet ne pārāk dārgu Šveices rokas pulksteni. Cenu kategorijā līdz 2000 eiro mani uzrunāja Baume & Mercier rokas pulksteņi. Ja arī Tu atradi grūtības izrunāt šo nosaukumu, skaties šeit, un kāds video blogeris Tev to 4 minūtēs sīki un smalki izstāstīs. 

Baume & Mercier pulksteņi jau gadsimtiem ilgi (kopš 1918. gada) sevi ir pierādījuši smalkajā un mehāniskajā pasaulē, kļūstot par mazu autoritāti daudziem pulksteņu ražotājiem. Nezaudējot savu šarmu un apbrīnojamo talantu vienkāršo apvienot ar izsmalcinātu eleganci, kompānijas odziņa slēpjas mazās un smalkās detaļās. 

Es pamanīju, ka šie pulksteņi sevī slēpj respektablu klasiku, kas acīmredzot nav spējusi pazust jau tik daudz gadu. Ražotāji ir pilnīgi pārliecināti, ka šāda veida klasika nespēs zust arī vēl tālākos gadsimtus. Baume & Mercier pulksteņi nekotējas dārgāko zīmolu galā, bet, neskatoties uz to, lepojas ar uzticamību un kvalitāti, ko sniedz klientam.

Kolekcija Classima

Domājot par klasiku, manu uzmanību visvairāk piesaistīja tieši mājaslapā redzamā kolekcija ‘’Classima’’. Itāļu akcenta apveltītais nosaukums gluži likumsakarīgi apzīmē 40 sieviešu un vīriešu rokas pulksteņu kolekciju, kuru ciparnīcas veidotas tikai no romiešu cipariem. Materiāli ir dažādi – sudrabs, perlamutrs, zelts, tērauds un pat krokodilāda. Lai saprastu vairāk, skaties šeit

Iepriecinoši ir tas, ka varēšu iegādāties kāroto rokas pulksteni tieši no šīs kolekcijas, jo tā piedāvā laikrāžus visdažādākajās cenu kategorijās – sākot ar 1000 eiro vērto sieviešu un beidzot ar 4 ar pusi tūkstošus vērto vīriešu rokas pulksteni. 

Nē, kompānija neizceļ dzimumu atšķirības. Cena galvenokārt veidojas no izmantotā materiāla vērtības – izmantotais tērauds pieminētajā sieviešu pulkstenī noteikti ir lētāks par rozā zeltu, no kā tika veidota ciparnīca dārgākajā šīs kolekcijas rokas pulkstenī. 

Painteresējoties vairāk arī par citu kolekciju pulksteņiem, noskaidroju, ka Baume & Mercier pulksteņu ražošanā tiek izmantoti tādi materiāli, kas pielāgojas gandrīz ikviena klienta vēlmēm: nerūsējošais tērauds, rozā zelts, tērauds kopā ar zeltu utt. Rokas pulksteņu siksniņas gatavo no kaučuka, ādas, tērauda, satīna un pat krokodilādas. Izturīgi materiāli vien jau paceļ ražotāja Baume & Mercier pulksteņu kvalitāti.

Laiks kā vērtība

Baume & Mercier galvenais sauklis ‘’Akceptē tikai perfekciju’’, kas tapis 19. gadsimtā, patiešām izklausās nedaudz antikvariārs, bet varbūt tieši tāpēc tā ir kā būtiska alternatīva šajā ‘’Tu dzīvo tikai vienreiz’’ laikmetā. 

Baume & Mercier pulksteņi, kurus atrast šeit, ir izturīgi un spēj gadu desmitiem kalpot vienam saimniekam, tie spēj arī kļūt par mantojumu paaudzēm, jo materiāli ir ļoti izturīgi un smalkie mehānismi ir īsts meistara darbs.

Kad pirmoreiz uzliku arī savu Baume & Mercier rokas pulksteni, sajutos spoža un neievainojama. Tāds man kopš bērnības likās arī krusttēvs, kuram, atbildot par precīzu laiku, nebija kaut kur jāvandās pēc telefona, bet viņš eleganti atrotīja žaketes piedurkni un noteica: ‘’Piecas pāri plikai rokai.’’

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.