Pašlaik perspektīvākā vieta reklāmas izvietošanai – dalder.lv

reklāma dalder.lv

Interneta mārketingam mūsdienās ir lielākais spēks – to pierāda neskaitāmi pētījumi un vienkāršais fakts, ka visi lielākie un veiksmīgākie uzņēmumi ir cieši saistīti ar dažādu interneta pakalpojumu nodrošināšanu. Šajā vidē ir ļoti svarīgi, kā izskatās un darbojas tava uzņēmuma mājas lapa – tai jābūt lietotājam draudzīgai – ar saprotamu un gaumīgu dizainu.

Tomēr pat tad, ja tavas mājaslapas izstrādē ieguldīts daudz līdzekļu un darba, tā izskatās un darbojas perfekti – bez apmeklētājiem tai nav īpašas jēgas. Tieši tādēļ nepieciešami dažādi interneta mārketinga pakalpojumi, piemēram, sludinājuma ievietošana portālā: http://www.dalder.lv.

Ar savām zināšanām interneta mārketingā jūs iepazīstināju jau vienā no iepriekšējiem rakstiem par biznesa mājaslapām. Tagad vēlos pastāstīt, ko šodien apguvu par mājaslapu popularizēšanu.

1. Optimizācija

Iepriekšējā rakstā jau minēju, ka viens no trikiem, kuru vari izmantot, ir mājas lapas optimizācija un pielāgošana meklētājiem. Šādu pakalpojumu piedāvā dažādi interneta mārketinga un reklāmas uzņēmumi. Ar tā palīdzību tu vari panākt, ka tava mājaslapa ierindojas starp pirmajām, kuras parādās meklētājā (piemēram, Google). Jāsaka, ka katrs pats to mājās izdarīt nevarēs. Tur ir jābūt zināšanām. 

Ar optimizācijas palīdzību varēsi sava uzņēmuma mājas lapai piesaistīt pircējus, kas meklējuši tieši tā veida preci vai pakalpojumu, kuru tu piedāvā. Tas palielina iespējamību, ka mājas lapā nonākušie klienti tajā uzkavēsies ilgāk un galu galā veiks pirkumu.

Jāsaka, ka šī metode ir efektīva, tomēr tā nav arī pati lētākā. Par šādiem mārketinga pakalpojumiem ir jābūt gataviem maksāt. Lai to panāktu, var būt jāiegulda daudz darba un laika, jo arī konkurenti bieži vien nesnauž.

2. Reklāma

Dažkārt labāks veids, kā iegūt apmeklētāju pieplūdumu, ir reklāmu izvietošana. Šobrīd viena no vietnēm, kur to, manuprāt, vislabāk darīt, ir http://www.dalder.lv. Tas jo īpaši attiecas uz precēm un pakalpojumiem, kas tiek piedāvāti Latvijā. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – šī ir viena no jaunākajām un perspektīvākajām un šobrīd arī lētākajām sludinājumu vietnēm. Jebkuru sludinājumu vari ievietot vietnē bez maksas!

Tam uzņēmumam, kas to sapratīs un investēs salīdzinoši nelielus līdzekļus reklāmas izvietošanā, potenciāli var būt liels ieguvums. Ir paredzams, ka dalder.lv ar laiku izkonkurēs visiem jau tik zināmo Latvijas zaļās krāsas vecmodīgo sludinājumu portālu.

Tādējādi, noslēdzot vienošanos uz ilgāku laiku, kamēr vēl portāla apmeklētāju skaits nav pieaudzis, iespējams ilgtermiņā par ļoti lētu cenu nodrošināt, ka tava uzņēmuma reklāmu aplūkos tūkstošiem cilvēku, kas devušies uz sludinājumu portālu, lai iegādātos visdažādākās preces un pakalpojumus – visu sākot ar virtuves piederumiem līdz pat ceļojumiem un apdrošināšanu.

Personīgā pieredze

Iepriekšējā rakstā par mājaslapām jau minēju, ka gribu izveidot interneta lapu saviem pērļotajiem produktiem. Es nekad nebūtu domājusi, ka likšu tos pārdošanas sludinājumos. Nekad nesaki nekad, jo ir dalder.lv. Šī vietne ir patiešām unikāla. Kāpēc? Jo būtībā vari izvietot 2 vienā – reklāmu un mājaslapu.

Šajā sludinājumu vietnē man bija tas gods un iespēja ielikt bezmaksas savu produktu sludinājumus – katrai kategorijai savu. Man neviens neliedza likt arī katram produktam savu sludinājumu. Bet domāju, ka tas manus klientus nokaitinātu, jo izskatītos pēc ebay ķīniešu lētajām precēm.

Dalder man piedāvāja izvietot arī plašāku informāciju par mani pašu un potenciālo mājuzņēmumu. Es varēju pievienot arī jaunumu info, kontaktinformāciju un arī savu foto vai uzņēmuma logo. Dalder piedāvā izveidot mini mājaslapu par baltu velti!

Sadaļā “par mani” es varēju ievietot arī savu profila un fona attēlu. Tas noteikti ir derīgi tiem, kas pievieno iepazīšanās sludinājumus, taču man tas šobrīd nav aktuāli. Profila foto vietā es ieliku bildi ar 1 savu visskaistāko pērļu kronīti, fonā izvietojot nofotogrāfētas visdažādāko toņu pērlītes.

Cilvēki pirka manus kronīšus un rakstīja komentārus. Labās atsauksmes ieraudzīja arī citi. Tas radīja uzticību manam produktam, un tagad es domāju par profesijas maiņu, jo jau tā daudzo, pērļoto produktu pieprasījums ir lielāks par piedāvājumu.

”Še tev dālderis, pērc, ko gribi

Nesaki ne jā, ne nē,

Ne melns, ne balts.”

Iesaku arī tev izmantot http://www.dalder.lv.  Pirkšanai vai pārdošanai – tas ir tavā ziņā. Tāpat kā mājaslapas fonā attēlotā Rīga nekad nebūs gatava, tāpat arī šis sludinājumu portāls. Tas augs un attīstīsies.

Cilvēki nāks un ies,

bet portāls paliksies.

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.