Pļavnieku autoskola – ērtākai ikdienai

pļavnieku autoskola

Autoskolas izvēle ir viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem saistībā ar paša vadītu transporta līdzekli. Katru gadu Latvijā vadītāja apliecību saņem vairāk kā 20 000 jauno braucēju. Katrs no tiem ir izvēlējies pēc saviem ieskatiem labāko autoskolu savu vajadzību apmierināšanai. Būtiskākie kritēriji, izvēloties autoskolu, ir kopējais budžets, attieksme, instruktoru un pasniedzēju profesionalitāte un visbeidzot – lo-kā-cija.

Un, ja nu es pati varētu stūrēt?

Es šad tad iedomājos – kā būtu, ja man pašai būtu autovadītāja apliecība? Man jau ir pāri 30, taču tādu vēl neesmu ieguvusi. Iepriekš nav bijusi vajadzība, jo mans personīgais šoferis ir tētis vai vīrs. Taču pēdējā laikā mēs ar vīru domājam par bērniem. Arī tos vajadzētu.

Ja mums būs bērni, tad galveno rūpi par viņiem uzņemšos es.  Tikai tāpēc, ka vīra darbs ir pelnošāks un laikietilpīgāks. Zinu, ka pēc darba pat pārguris viņš atradīs laiku, lai ar viņiem paspēlētos.

Ja visas darbadienas man būs jābūt ar mazajiem, tad negribētos, lai tas izvēršas par tik daudz dzirdēto sievietes izdegšanas laiku. Mana laimes atslēga ir vides maiņa.

Ja varēšu ar mazajiem doties kur acis rāda, domāju, ka viņu augšanas process būs nevis ciešanas, bet vareni liels piedzīvojums. Šādam priekam man vajadzētu iegūt tiesības vadīt vieglo automašīnu. Es dzīvoju Teikā, bet strādāju Pļavniekos. Vai man būtu iespēja to izdarīt, nebraucot uz centru?

Autoskola Pļavniekos ērtai ikdienai un laika ekonomijai

Mūsdienās viena no svarīgākajām cilvēka vērtībām ir laiks. To iztērējam ceļā uz darbu, “sēžot” sastrēgumos, lietojot internetu un braucot uz autoskolu Rīgas centrā. Bet vai tas ir vajadzīgs, ja arī piemājas rajonā ir atrodamas lieliskas autoskolas, kas nodrošina augstākā līmeņa apmācības par tirgū pieejamu un komfortablu cenu?

Pļavnieku autoskola ir perfekti piemērota Pļavnieku iedzīvotājiem vai tur strādājošajiem. Tā man ļautu ekonomēt svarīgāko – laiku, veltot to ģimenei, draugiem vai savai attīstībai. Tikpat svarīga ir arī naudas ekonomija, jo braucot uz centru tiktu iztērēti lieki līdzekļi, kurus es labāk varētu ieguldīt, piemēram, braukšanas nodarbībās.

Rūpīga izmaksu izpēte

Gandrīz visas lielākās autoskolas piedāvā dažādas akcijas un īpašos piedāvājumus. Svarīgi ir rūpīgi izpētīt līguma nosacījumus un saprast, vai tur patiešām iekļautas visas izmaksas un nav noslēpts kāds slepenais “āķis”, kas finālā izrādīsies kā papildus izdevumi.

Ja kāda autoskola sola, ka par teorijas nodarbībām nav jāmaksā un viena braukšanas nodarbība ir lētāka kā visām citām autoskolām Pļavniekos, jāpadomā, no kā tiek maksātas instruktoru un pasniedzēju algas? Ja mācību spēkiem ir neadekvāts atalgojums, visticamāk arī mācību kvalitāte neatbildīs cerētajam.

CSDD mājas lapā atrodami Patērētāju tiesību aizsardzības centra ieteikumi, kas jāņem vērā, izvēloties autoskolu. Arī tas apliecina nozares problemātiku, jo ļoti daudzi kursanti ir saskārušies ar problēmām un krāpniecību.

Labākās autoskolas Pļavniekos piedāvā izmaksu kalkulatorus, kuros var redzēt ikvienu izmaksu pozīciju un provizoriski redzēt tiesību iegūšanai nepieciešamo kopsummu.

Attieksme, vide un personāls

Nereti autoskolas, kas ir tālāk no centra, mēģina ietaupīt uz telpu un personāla rēķina. Tāpēc ir svarīgi, meklējot autoskolu Pļavniekos, pašam aiziet uz filiāli, iepazīties ar administratori un izrunāt visus interesējošos jautājumus. Es tā arī izdarīju.

Tas man palīdzēja saprast uzņēmuma kopējo kultūru un attieksmi pret saviem klientiem. Sapratu, ka arī mācību vide būs ļoti svarīga, lai  es komfortabli un ērti justos teorijas mācību laikā. Es ceru, ka Presto autoskola Pļavniekos būs kā kārtējā zobratiņa iedarbināšana mūsu ģimenes mašīnā.

Galu galā kura mamma gan negrib būt stilīga mamma? Arī braukt ar velosipēdu ir stilīgi, taču ar pavisam maziem bērniem tas ir pagrūti un man tas nesagādātu atpūtu, bet gan nemitīgu uztraukumu, vai tikai bērna sēdeklītis aizmugurē nav atāķējies  un Rīgā ne visi riteņbraucēji domā, ka ir tādi paši satiksmes dalībnieki kā ikviens – nereti nākas tikai pēdējā brīdī attapties, ka kāds pārgalvīgs velosipēdists par mata tiesu nobrauc tieši gar Tavu vaigu…

Domāju, ka stilīgāka mamma no manis sanāks tieši tad, ja braukšu ar automašīnu. Savs spēkrats nozīmē iespēju būt mobilam pat tad, ja esi uz vairākiem gadiem piesieta pie 3 bērniem.

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.