Sertificēti arhitekti, kas garantē izpildes termiņa ievērošanu

uzticami un sertificēti arhitekti

Pēc nesenās 30 gadu jubilejas nopratu, ka varbūt ir pienācis laiks pārmaiņām. Gandarījuma prieka par sasniegto ir kļuvis mazāk, tāpēc būtu jāuzsāk kāds pavisam jauns un traks projekts. Vecāku mantotā Liepājas lauku māja arī nekļūst jaunāka, tāpēc nolēmu, ka mums abām atkal būtu  jāatjaunojas. 

Nabadzītei jumta galvassega jau sākusi ieplaisāt, griesti vietām izpuvuši, grīda, logi jāmaina. Vai šeit vispār kaut ko var labot vai jāceļ pa jaunam? Kā kārtīgs ārsts, es ticu, ka jāmēģina labot līdz nāve mūs šķirs. 

Nopratu, ka viena galā netikšu, tāpēc meklēju speciālistus. Ir jāsāk ar idejām, un tikai tad jāmeklē risinājumi, tāpēc bija jāatrod uzticami un sertificēti arhitekti. Uzmeklēju Liepājā tuvākos – Gundara Vīksnas arhitektu biroju.

Jau vairāk nekā 30 gadus savās plašajās zināšanās arhitektūrā dalās Gundars Vīksna, kurš, strādājot arī kā būvprojektu vadītājs, ir kvalificēts speciālists arhitektūrā. Gadiem ilgi krātā pieredze ir ļāvusi atklāt jaunu šķeltni biznesa pasaulē un ļāvusi atvērt G. Vīksnas arhitektu biroju.

Kas lācītim vēderā?

Mans tēvs no padomju laikiem bija sabiedēts, ka uz tādiem kantoriem nevajag iet. Tā esot naudas izšķiešana un visu taču varot izdarīt pats. Ne viņam tāda veselība, un ne man tik daudz laika. Ir jāmācās lūgt palīdzība. 

Nenoniecinot visus tēva padomus, es tomēr sāku pētīt kas strādā šai arhitektu birojā. Ne velti runā, ka kolektīvs ir firmas sirds, kas vieno kopīgā darba azartā un vainago uzņēmumu ar panākumiem. Šo precīzi var teikt par G. Vīksnas biroju, kur satikušies uzticami un sertificēti arhitekti, kuri ar augsti paceltu galvu spēj veikt savus darba pienākumus.

Komandas biedri:

  •   Gundars Vīksna – firmas īpašnieks un izcils arhitekts, kurš aktīvi piedalās uzņēmuma izaugsmē ar dažādiem izciliem projektiem, kuri nu jau priecē klientu acis un silda sirdis;
  •   Arnis Balčus – arhitekts un būvprojektu sadaļas vadītājs;
  •   Ārijs Bērziņš – arhitekts;
  •   Rita Davidaite – ainavu arhitekte;
  •   Alise Leite un Kārlis Frīdenbergs – arhitekta palīgi;
  •   Toms Balčus – būvinženieris un projektu vadītājs;
 •  Agris Kukličs – būvinženieris.

Kopā biroja speciālisti ir veikuši vairāk kā 1000 dažādu projektu izpildes, tāda veidā  krājot lielisku pieredzi savā profesijā un pilnveidojot uzņēmuma port folio.

Plašais pakalpojumu spektrs

Vīksnas arhitektu birojs specializējās vairāku veidu māju projektu izstrādē un to realizācijā. Sertificētie speciālisti sniedz zelta vidusceļu, kas sākas ar projektu izstrādi un beidzas ar pasūtītāju smaidiem, saņemot jaunās būves atslēgas. Viss smalkais un sarežģītais, tā teikt, virtuves process tiek uzticēts speciālistiem, kas beigās noved pie klientu vēlamā rezultāta.

Māju projektu veidi:

  • Sabiedriskās ēkas – šīs ēkas ir paredzētas plašākai sabiedrības daļai un lielākam cilvēku apjomam vienā laikā, tādēļ arhitekti pieliek lielas pūles, lai ēkas konstrukcija būtu izcili stabila un tās koncepts būtu ērts ikvienai sabiedrības daļai;
  • Dzīvojamās ēkas – tās ir gan daudzdzīvokļu ēkas, gan savrupmājas. Katra ēka prasa  drošības sajūtu, funkcionalitāti, ērtumu, mājīgumu, kas radīs sirds siltumu mājas iedzīvotājiem. Apskati piemēru šeit
 • Industriālās un inženierbūves – lai spētu no skārda bundžas radīt ērtu un darba videi atbilstošu vidi, arhitektiem ir jāspēj likt galvas kopā un sniegt no sevis labāko, lai ēkas celšanas noslēgumā būtu izbaudāma galvenokārt funkcionalitāte, bet neizpaliek arī mūsdienīgs dizains un tāpat arī mājīgums.

Plašs pakalpojumu klāsts G. Vīksnas birojā

Izpētot mājaslapā atrasto informāciju, man tomēr nebija līdz galam skaidrs, vai kāds no šī biroja varēs palīdzēt tieši manā situācijā. Uzrakstīju šeit, un man ātri sniedza pozitīvu atbildi. Gundara Vīksnas arhitektu birojs sniedz arī konsultācijas par māju atjaunošanu vai to pārbūvi. 

Arhitektu birojs sniedz ne tikai pamatdarbības pakalpojumus, kas ir arhitektūra un projektu izstrāde – talkā nāk izcila ainavu arhitekte, kas palīdz objektam iegūt dzīvības elpu un personalizē jebkuru īpašumu. Tāpat birojs savā pulciņā ir aicinājis interjera dizainerus, kuri spēj no nulles radīt kaut ko patiešām mājīgu un 21. gadsimta cienīgu.

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.