Sludinājumi bez maksas – interneta nākotne

sludinājumi bez maksas

Esam pieraduši, ka tad, ja sagribam ko iegādāties, dodamies ceļojumā uz interneta biezokņiem un sākam pārmeklēt visas iespējamās mājaslapas. Atrodam  labākās un pārliecinošākās atsauksmes, tad uzticamāko tirgotāju un visbeidzot dodamies pakaļ precei. Veiksmīgā gadījumā izdodas to pasūtīt uz mājām ar piegādi, tomēr nereti tas nenotiek. Tad nākas precei braukt pakaļ pašam.

Tāpat ir arī ar pakalpojumiem. Bēda sākas tad, kad pakalpojums nepieciešams kādā specifiski noteiktā vietā, bet meistars dzīvo pavisam citur. Bieži pakalpojuma sniedzējs nav gatavs doties no viena valsts gala uz otru, lai nogrieztu matus vai salabotu veļas mašīnu.

Sludinājumu portāli

Lai atvieglotu cilvēku dzīvi, vairāki gudri prāti ir radījuši sludinājumu portālus. Ir  redzams, ka tāds ir ne viens vien. Tie ir saradušies kā sēnes pēc lietus un katrs sola kādas citas nepārspētas ekstras. Tomēr esmu novērojusi, ka parasti neviens no šiem jaunpienācējiem tirgū ilgi nenoturas un drīz vien pazūd kā nebijis.

Viens no līderiem šajā sfērā nemainīgi palicis ss.com, kas sācis savu darbību jau pirms daudziem gadiem. Tas aizvien nav pazudis no apvāršņa un piedāvā pilnu servisu ar sludinājumiem visās jomās. Tomēr ir kāds milzīgs āķis – sludinājuma ievietošana ir ļoti dārga un, lai kā negribētos to atzīt, portālu pārsvarā izmanto lietoto preču tirgotāji.

Ja mana tēva siltumsūkņu uzņēmums pēkšņi gribētu piebiedroties, tā ātri vien pazustu jūklī starp lietoto preču burzmu, jo jaunas preces cena bieži ir būtiski augstāka. Tāds pats stāsts ir arī daudziem citiem sludinājumu portāliem, kas specializējušies tikai vienā sfērā.

Cita profila sludinājumu portāls – Dalder.lv

Tomēr beidzot, pēc pāris gadu gaidīšanas, esmu atradusi kādu jaunumu, ko sen gaidīju. Tie ir sludinājumi bez maksas vienmēr un visiem. Dalder.lv ir salīdzinoši jauns portāls, kas aug plašumā ar katru dienu. Sludinājumi bez maksas man ilgu laiku nebija iespējami, jo pēc labām tradīcijām visi portāli prasīja naudu par to ievietošanu.

Sludinājumi par brīvu?

Dalder.lv ideja ir citāda. Visa informācijas ievietošana ir par baltu velti. Man nav jāmaksā arī par reklāmas glabāšanu. Es labprāt samaksāšu tikai 1 eiro par sava sludinājuma pacelšanu sadaļas augšgalā. Savukārt, ja manis piedāvātajam produktam nebūs pārāk daudz konkurentu, es samaksāšu 50 centu par sludinājuma izcelšanu.

Dalder.lv ir jāmaksā vien par reklāmas iespējām, kas ļauj pacelt, izcelt vai kā citādi padarīt ievietoto paziņojumu redzamāku. Ja tēvs gribēs vēl pamatīgāk pazīmēties draugu acīs, tad lai samaksā tos 18 eiro. Tad viņa labākā siltumsūkņa sludinājums veselu mēnesi atradīsies meklētāja augšdaļā.

Jaunais sludinājumu portāls par nelielu samaksu piedāvā pārveidot manis ievietoto siltumsūkni arī kā dāvanu. Respektīvi, klients varētu pasūtīt šo siltumsūkni kā dāvanu sev tuvam cilvēkam. Jāteic, ka tā gan būtu visai netipiska dāvana.

Kas vēl ir bez maksas?

Kad meklēju, kā tētim pārdot vēl vairāk siltumsūkņu, ieraudzīju vēl kādu vērtīgu lietu, kas ir bez maksas. Ievadot nepieciešamo informāciju, portāls piedāvā par brīvu izveidot tavu CV. Ja tētiņam vairs galīgi neies ar siltumsūkņiem, būs jāmeklē cits darbs. Līdz pensijai vēl nedaudz palicis.

Vai bezmaksas bonuss skaitās arī čata iespēja portālā? Mūsdienās jau vairs ne. Taču tāpat tas ir izdevīgs bonuss, kas ietaupa manu laiku. Kad kāds energoekonomists gribēs nopirkt tēta siltumsūkni, teikšu, lai raksta visus jautājumus čata sadaļā. Tas tomēr prasa laiku un enerģiju – atbildēt uz telefona zvaniem tad, kad to vismazāk gribas. Kur nu vēl par siltumsūkņiem! Skaties, kā izveidot savu profilu šeit: https://www.youtube.com/watch?v=9cA76r6gMAY.

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.