Šveices zīmols IWC

Arī mans draugs – programmētājs beidzot bija nolēmis iegādāties rokaspulksteni. Premium klases, cenā – ne vairāk kā 5000 eiro. Viņš ir tik aizņemts, ka sameklēt to vajadzēja man. 

Protams, ka pirmie prātā iešāvās Šveices rokas pulksteņi! Tie jau gadu desmitiem ir spējuši sevi pozicionēt un noturēt augstās aprindās. Katalogā chrono.lv meklēju tik populāros rolekspulksteņus. Tomēr mani vairāk uzrunāja blakus esošais, man ne tik zināmais Šveices zīmols IWC.

IWC pulksteņu saknes

Izpētot vairāk, uzzināju, ka šo pulksteņu ražošana notiek Šveices pilsētā Šafenhauzenā, kas ir viena no ievērojamām tūrisma apskates vietām. Turklāt rūpnīca atrodas netālu no slavenā Eiropas lielākā ūdenskrituma – Reinas ūdenskrituma. IWC pulksteņu rūpnīca, kuru mūsdienu variantā vari apskatīt te: https://www.youtube.com/watch?v=0ie2hl6E2eE, šeit atrodas jau kopš 1868. gada, tātad tā pastāv jau 152 gadus.

Interesanti, vai rūpnīcas pirmais rokaspulkstenis vēl tikšķ? Tas nav zināms. Taču pavisam nesen savu atdzimšanu no 1884. gada piedzīvojis īpašais, pasaulē pirmais mehāniskais rokaspulkstenis ar digitālo ciparnīcu.

Uz 150 gadu jubileju kompānija IWC klajā laida vēsturiskā ‘’The Pallweber’’ modeļa īpašo 775 pulksteņu izlasi. Tā sākuma cena ir 36’000 dolāru. Vai tas nozīmē, ka šī brenda rokaspulksteņi manam draugam tomēr būs par dārgu?

IWC pulksteņu kolekcijas

Atviegloti uzelpoju, kad labi pārskatāmā mājaslapa man piedāvāja apskatīt vēlamā brenda konkrēto modeļu cenas. IWC es tomēr varēšu nopirkt cenu kategorijā no 2000-5000 eiro. Nevarot vien izvēlēties no plašā IWC modeļu klāsta, nolēmu tos skatīt pēc kolekcijām:

  •   Aquatimer – kopā 16 modeļi, kas cits citu papildina;
  •   Da Vinchi – ar smalko darbu detaļām šī kolekcija citas atstāj nedaudz ēnā;
  •  Ingenieur – kopā 14 modeļi kolekcijā. Pārsvarā visiem ir viena tipa ciparnīca – ar romiešu cipariem;
  •  Pilot’s – 11 rokas pulksteņi kolekcijā. Šeit vairāk parādās parasto ciparu ciparnīca ar jau smalkākiem un detalizētākiem akcentiem;
  •  Portofino – otra lielākā IWC kolekcija, kas sevī ietver 17 rokaspulksteņu modeļus;
 • Portuguese – vispieprasītākā IWC pulksteņu kolekcija, ko novērtē gan ikviens  pulksteņu cienītājs, gan kaislīgs un zinošs kolekcionārs. Pulksteņu modeļu skaits ir vislielākais – 20 modeļi. Portuguese ir ļoti iecienīta, pateicoties smalkajam un elegantajam dizainam. Pulksteņu līnijas ciparnīcās ir nevis romiešu cipariem (kā tas ir pierasts), bet gan arābu ciparnīcām, kas šo kolekciju dara modernāku.

Kādu rokaspulksteni izvēlējos es?

Es gribēju iegādāties tādu kā IWC zīmola vēstniekam Bredlijam Kūperam, bet tad mums ilgi būtu jādzīvo taupības režīmā. Cenu kategorijā no 2000 līdz 5000 eiro populārākie ir Pilot’s un Portofino kolekciju pulksteņi.

Tiecoties uzzināt ko vairāk par šiem modeļiem, es atradu chrono.lv facebook lapu, kurā uzmirdzēja modelis ‘’PILOT’S MARK XVIII EDITION LE PETIT PRINCE’’. Klasisks tērauda korpuss, tumši zila ciparnīca un brūna ādas siksniņa būs patiešām gaumīgs un neuzkrītošs labklājības simbols manam draugam.

Kādēļ rokas pulksteni iegādāties Chrono.lv

Vietne jau vairāk nekā desmit gadus aktīvi darbojas online, arvien vairāk iegūstot klientu uzticību. Ar vairākām priekšrocībām chrono.lv spēj konkurēt tirgū – izcila piegādes sistēma. Uz e-pasta adresi saņēmu pasūtījuma numuru, kas man ļāva izsekot rokaspulksteņa atrašanās vietai līdz to piegādāja pie manām durvīm.

Vidēji šis zīmols piedāvā no 2- 5 gadu garantiju visiem pulksteņiem. Mana drauga jaunajam rokaspulkstenim ir piešķirta 2 gadu garantija, taču, to aptaustot, esmu pārliecināta, ka tas kalpos vismaz 10 gadus.

Nedaudz izdabājot klienta vēlmēm, chrono.lv spēj nodrošināt arī preci, kas nav noliktavā; klientam tikai jāveic neliela drošības iemaksa, lai preci pasūtītu.

Plašais sortiments spēj nedaudz apmulsināt, taču, uzticoties chrono.lv speciālistiem, ikviens var gūt sen kāroto aksesuāru un galantā veidā mirdzēt starp pārējiem!

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.