Veikta kavitācija palīdzēs uzveikt lieko svaru

veikta-kavitacija

Sievietes cīņa ar lieko svaru reizēm atgādina cīņu ar vējdzirnavām… Sporta zāle, drastiskas diētas, mēģinājumi ievērot atslodzes dienas un daudzas citas metodes, protams, palīdz. Bet uz cik ilgu laiku? Tad atkal sakārojas pirms gulēšanas apēst šokolādes tāfelīti, tad skriešanas vietā  gribas vienkārši atlaisties dīvānā un noskatīties savu mīļāko filmu…

Un tad pienāk TAS briesmīgais brīdis, kad jāatver skapis un jāizvēlas, ko vilkt uz Ziemassvētku balli. Kolēģu priekšā gribas izskatīties labi un pārliecinoši. Savu veselīgās sievietes tēlu pazaudēt negribās. Labi vēl, ka kāds ir iedomājies izgudrot taukus savelkošās apakšbiksītes. Bet tas viss ir tik ļoti apnicis… Tik ļoti, ka liekas, ka vienīgais veids, kā atbrīvoties no liekā svara ir ķirurģiska operācija.

Kavitācija – gandrīz “operācija” bez skalpeļa un mokām pēc tās

Savu lielisko formu patiesībā var iegūt pavisam vienkārši- ja ir veikta kavitācija. Tā ir pavisam jauna un inovatīva metode, kas ļaus atbrīvoties no nevēlamajām tauku nogulsnēm organismā un celulīta problēmzonās. Labākais ir tas, ka kavitācija nav ķirurģiska iejaukšanās, bet rezultāts ir ļoti līdzīgs operācijas izņemtiem tauciņiem.

Tā ir lielākā metodes priekšrocība, jo tas nozīmē, ka man nebūs jāsatraucas ne par sāpīgo dzīšanas procesu, ne par rētām. Latvijā šī ir jauna metode, tomēr pasaulē tā ir zināma jau vairāk kā 40 gadus. Savu efektivitāti tā ir apliecinājusi arī caur medicīniskiem pētījumiem. Tik daudz sieviešu jau ir izmēģinājušas un pārbaudījušas šo gandrīz maģisko metodi. Jā, es arī gribu.

Kā norisinās kavitācijas procedūra

Tālu nav jāmeklē iemesli, kāpēc mūsu ķermeņu apjoms palielinās. Neveselīgs uzturs, uztraukums, pasīvs dzīvesveids diemžēl palīdz uzkrāties un pieaugt tauku šūnu izmēram. Kavitācija darbojas tieši saknē, cīnoties ar tauku šūnām jeb lipocītiem.

Uzzināju, ka procedūras notiek ar ultraskaņas palīdzību, kas spēcīgi iedarbojas tieši uz lipocītiem, izveidojot mikropūslīšus. Tālāk pūslīši palielinās, sašķidrinot taukus un burtiski izgrūž tos no tauku šūnām. Tās fiziski sašķeļas. Patiesībā tas ir ļoti vienkāršs un nenovērtējami efektīvs veids, kā uzlabot savu figūru. Tad atkal ar prieku gatavošos svinīgiem pasākumiem un jaunajai pludmales sezonai.

Kā tauki tiek izvadīti no organisma

Lielākā daļa jeb 90% no kavitācijas procedūras laikā sašķeltajiem taukiem tiek izvadīti, izmantojot limfātisko sistēmu. Atlikušie 10% tiek uzsūkti asinīs, kur tie pārvēršas glikozē, tādējādi sniedzot ķermenim papildus enerģiju. Vienā procedūras reizē kavitācijas laikā tiek izvadīti pat 10 kubikcentimetri tauku(!!!). Ķermeņa apkārtmērs var samazināties pat par 2.5 cm!

Vienas procedūras laikā iespējams samazināt tauku daudzumu 4 ķermeņa daļās.

Lai šos izcilos rezultātus īstenotu dzīvē, vajadzīgs pilns kavitācijas procedūru kurss, kas parasti sastāv no 8 procedūrām ar nedēļas regularitāti. Fantastisko rezultātu dēļ, ko piedzīvoju jau pēc pirmās reizes, kursu realizēt ir viegli. Procedūra ir pilnībā nesāpīga, vienkārša un tai nav nekādu blakusefektu. Tā ir iespēja saņemt kāroto vienkārši, ātri un ērti! Ja vēlies pats savām acīm ieraudzīt, kā tas notiek, skaties šeit. Viena procedūra šobrīd maksā 70 eiro.

Tie būs apmēram 280 eiro mēnesī – tas nav maz, taču nav neiespējami. Galu galā – tā vietā, lai diētu dēļ zaudētu darba spējas, kas var izmaksāt veselu mēnešalgu, šāds variants ir gana izdevīgs. Protams, veikta kavitācija nenozīmē slaidu figūru bez nekādas piepūles uz mūžu. Tā ir tikai pirmais solis, lai atkal sāktu iemīlēt savu ķermeni. Kad Tevi vairs nenomāks liekie tauki, kas, iespējams, radušies tikai kāda spēcīga dzīves pārdzīvojuma dēļ, tad būs daudz vieglāk atsākt ēst veselīgi.

Tievā vecmāmiņa

Savā dzīvē biju nosolījusies būt tievā, stilīgā vecmāmiņa. Kad novecošu, protams. Līdz šim man bija izdevies uzturēt sevi patiešām labā formā. Taču kopš paaugstināšanās amatā, esmu sākusi neapzināti vairāk stresot. No stresa man rodas lielāka apetīte. Un lielākā apetīte man rodas tieši darbā. Mūsu skolas tipa ēdnīcā es veselīgos našķus nopirkt nevaru. Jāiztiek ar desertiem un saldumiem, kuri organismā nogulsnējušies jau redzamā veidā.

Kāpēc es vienkārši neņēmu ēdienu no mājām? Pavisam muļķīgi – savā stresā es par to vienkārši neiedomājos. Turpmāk es par to domāšu vairāk. Tomēr šī kavitācijas procedūra bija kaut kas tieši laikā. Ātrs un ērts palīgs šai steidzīgajā, bet mazkustīgajā dzīvītē. Tos palmu eļļas taukus pat ar fitnesu būtu ļoti grūti nodzīt!

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.