Visplašākā siltumsūkņu izvēle – Dalder.lv

siltumsūkņi

Siltumsūknis ir iekārta, kas siltumu pārvieto no aukstākas uz siltāku vietu. Šāda veida process patērē enerģiju, jo parasti siltums pārvietojas tikai no siltākas uz aukstāku vietu. Tas ir siltuma dzinējs, kurš darbojas pretējā virzienā. Parasti tos lieto saldēšanas iekārtās (saldētavās, ledusskapjos), taču mēdz lietot arī siltuma iegūšanai. Ar šāda tipa iekārtām tiek apsildīti arī mājokļi.

Pamazām tuvojas rudens un aktuāls kļūst jautājums par to, kurš tad ir visērtākais, drošākais un ekspluatācijas izmaksu ziņā lētākais mājokļa apkures veids. Mans tētis – fiziķis un citi speciālisti viennozīmīgi atzīst – tie ir siltumsūkņi jeb siltumpumpji. Kur meklēt labākos piedāvājumus un ar ko konsultēties pirms iekārtas iegādes?

Dalder.lv – vieta Tavai reklāmai

Es atradu, ka pirms kāda laika digitālo sludinājumu platformā Latvijas mērogā sevi pieteicis jauns reklāmas portāls Dalder.lv. Ieviešot revolucionārus jauninājumus un paralēli saglabājot klasiska reklāmas portāla īpašības, tas varētu kļūt par vadošo starp pārējiem serveriem.

Lai man kā lietotājam nebūtu sarežģījumu ar preces vai pakalpojuma apraksta izveidi, portāls izveidojis ārkārtīgi plašu datu bāzi un tehniskos aprakstus tūkstošiem preču. Es ar pāris klikšķiem dažās sekundēs varu izveidot profesionālu sludinājumu, nepatērējot ne centu. Varu izvēlēties jau gatavas specifikācijas un izveidot sludinājumu par siltumsūkņu klāstu dažās sekundēs. Skaties pamācību šeit.

Papildu ērtības, izvietojot reklāmu Dalder.lv

Man gan pašai nav neviens lieks siltumsūknis, ko pārdot. Taču mans tētis ar to nodarbojas jau 10 gadus. Viņš par to varētu rakstīt grāmatas, taču man viņam jāieskaidro, ka mūsdienu sabiedrība viņā klausīsies vien tad, ja būs sarakstījis kaut ko internetā. 

Viņa uzņēmumam ar tik daudzveidīgu preču sortimentu portāls Dalder.lv piedāvā arī papildu funkcionalitātes rīkus, kas atvieglo mārketingu plašā mērogā. Par pārdoto siltumsūkni atsauksmi varēs ielikt tikai tad, kad tas būs pārdots. Šāda tipa komentārus mēdz dēvēt par transakciju atsauksmēm. Mazliet gan žēl, ka paši nevarēsim tos glorificējošos komentārus sarakstīt. Skatoties no otras puses, pret pircēju tas ir ļoti godīgi un apsveicami.

Reklāmu par siltumsūkņiem es varēšu automātiski ielikt 3 valodās. Būsim ieguvēji plašākā auditorijas lokā, jo ziema pret visiem taču attiecas vienādi. 

Siltumsūknis var pilnībā aizstāt klasisko apkuri

Izvietojot preci dalder.lv man ir iespēja izveidot arī pašai savu siltumsūkņa aprakstu. Es rakstīšu, ka vislabākos rādītājus starp kurināmo veidiem uzrāda tieši šīs iekārtas. Pārējos kurināmā tipus tie pārspēj

  • drošības, 
  • ilgmūžības, 
  • ekspluatācijas izmaksu ekonomijā, 
  • vadības ērtības,
  • kā arī aizņemtās vietas ziņā.

Tēvs vēl pastāstīja, ka Vācijā, Lietuvā, Polijā un Zviedrijā tie ilgus gadus ir viens no populārākajiem mājokļa apkures veidiem. Ierīkojot šāda tipa apkuri, līdztekus ekonomiskajam ieguvumam, bonusā nāk arī lielāks komforts un veselīgāka atmosfēra mājā vai dzīvoklī.

Siltumsūkņu tipi

Ar siltumsūkņiem viss neesot tik vienkārši kā ar podiņkrāsnīm. Tiem ir vairāki tipi. Parasti iekārtas iedala pēc to darbības principiem:

  • Tvaiku kompresijas iekārta, kas ir visizplatītākā un ar augstāko lietderības koeficientu (noslēgta sistēma, kas ir piepildīta ar aukstumnesēju), sastāv no 2 siltummaiņiem un kompresora. Šo izmanto ledusskapjos;
  • Absorbācijas iekārta, ko pamatā lieto tikai dzesēšanai. To var izveidot bez kustīgām detaļām, taču lietderības koeficients tai ir sliktāks. Šo izmanto arī, lai palielinātu centrālās apkures energoefektivitāti;
 • Termoelektriska iekārta, kura arī pilnībā var iztikt bez kustīgām detaļām un lietderības koeficients ir vājš, taču šāda tipa iekārtai ir augsta mehāniskā izturība. Šos parasti izmanto automašīnas motora dzesēšanai. 

Siltumsūknis savās mājās

Uzzinot vairāk par siltumsūkņiem, mani iepriecināja info, ka vecāku mājās ir tāds siltumsūknis, kurš ar titāna gaisa attīrīšanas filtru aiztur mikrobus un vīrusus. Nebūs tik ļoti par viņiem vairs jāuztraucas. Šo siltumsūkni es varu vadīt arī ar telefona palīdzību. Tēti un mammu apmācīt gan man neizdevās. Viņi labāk izvēlas tālvadības pulti. 

Siltumsūkņi savā piedāvājumā rod plašu izvēli. Pirms to iegādes ir nepieciešama speciālista ieteikumi. Nopietns uzņēmums savam klientam vienmēr piedāvā profesionālas konsultācijas. Kur to visu atrast vienkopus? Sludinājumu portālā Dalder.lv. Vai piezvani manam tētim.

Par Miera Pele

Labvakar. Esmu saturīgā miera vilcēja Zane Mauriņa. Miera Pele. Ilgu laiku no manas milzīgās ziņkāres cieta mans topošais vīrs. Stāstīju viņam par kondicionieriem, siltumsūkņiem, zibens novedējiem, tauku atsūkšanām, teipošanu, tiesību likšanu un ko tik vēl ne! Nereti izstāstīju tikai pusi no tā, ko biju uzzinājusi. Manam draugam, kā izrādās, ir arī savas intereses. Tādēļ mana degsme bija jāapmierina citā veidā. Mīļie, šis blogs ir netipiskas sievietes prātojumi un noderīga informācija par mums visiem apkārt redzamām taustāmām un netaustāmām lietām. Atpūta kā viegla lasāmviela ar noderīgām atziņām.